x

ورود به سایت

مرا بخاطر داشته باش
بازیابی رمز عبور

فعلا تا اطلاع ثانوی ثبت نام سایت در دسترس نیست

انیمیشنی با موضوع سربازان دفاع مقدس ساخته شد

انیمیشنی با موضوع سربازان دفاع مقدس ساخته شد

سینماپرس: فیلم کوتاه انیمیشن «بالانس» به کارگردانی برزان رستمی آماده نمایش شد.

سینماپرس: فیلم کوتاه انیمیشن «بالانس» به کارگردانی برزان رستمی آماده نمایش شد.

به گزارش سینماپرس، «بالانس» درباره‌ی سربازان از جان گذشته‌ای است که در دوران دفاع مقدس از کشور خود دفاع کردند تا کودکان و مردم وطن و آیندگان در آرامش زندگی کنند.

برزان رستمی پیرامون ساخت این انیمیشن گفت: همواره در طول جنگ‌ها بیشترین لطمه به کودکان وارد شده و به نوعی زندگی افراد مخدوش می‌شود. در این میان سربازان با دفاع از منطقه می‌توانند بالانسی ایجاد کنند و به این شکل زندگی آیندگان راحت‌تر شود.

این فیلمساز با بیان این که «بالانس» موضوعی جهان‌شمول دارد، افزود: موضوع این انیمیشن از دفاع مقدس ایران الهام گرفته شده است، اما می‌تواند شامل جنگ‌های سوریه و مناطق اطراف ایران هم بشود.

این فیلم انیمیشن در ژانر کودک و موضوع دفاع مقدس، در مدت زمان دو دقیقه و ۳۰ ثانیه آماده نمایش شده است.

عوامل تولید انیمیشن «بالانس» عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: برزان رستمی، صداگذار: امید یوزی، موسیقی: سوران رستمی، سهیل شکرگذار، تدوین‌گر: فرید نوری، انیماتور: نوید تنظیفیان، ویژوال افکت: وحید تنظیفیان، ریگ: محمدعلیخان محمدی، طراح پوستر: آرمان محمدعلی‌نژاد، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

برزان رستمی متولد ۱۳۷۱ در شهر سنندج است و در حوزه انیمیشن، تئاتر و فیلم مستند فعالیت دارد. از دیگر آثار این کارگردان می‌توان به «صدای جاده»، «نادره‌ی دوران»، «استعداد شما چیه؟ » و «در مه بخوان» اشاره کرد.