x

ورود به سایت

مرا بخاطر داشته باش
بازیابی رمز عبور

فعلا تا اطلاع ثانوی ثبت نام سایت در دسترس نیست

مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

شهریه اعلام شده شامل هزینه های کتاب، مسکن، حمل و نقل، و سایر هزینه های مربوط به مدرسه نمی شود.

شهریه اعلام شده شامل هزینه های کتاب، مسکن، حمل و نقل، و سایر هزینه های مربوط به دانشگاه نمی شود.

دانشگاه ایالتی بولینگ گرین، اوهایو

یکی از دانشگاه های آمریکایی که در سال 1910 تاسیس شده است و حدود 19 هزار دانشجو در پردیس این داشنگاه زندگی می کنند. برنامه های مقطع کارشناسی برای انیماتورهای مشتاق کارشناسی هنرهای زیبا در هنر های دیجیتال و کارشناسی هنر با تخصص هنرهای دیجیتال با سه رویکرد انیمیشن کامپیوتری و ویدئویی، تصویربرداری، و چند رسانه ای تعاملی و همچنین مقطع ارشد نیز شامل کارشناسی ارشد هنرهای زیبا برای رشته های هنرهای دیجیتال (انیمیشن کامپیوتری و ویدئویی، تصویربرداری، و چند رسانه ای تعاملی) در حال ارائه است.

شهریه: پردیس اصلی 10590 $ برای سال 2014-2015 برای ساکنان اوهایو و افراد غیر مقیم باید هزینه اضافی از 7308 $ را باید پرداخت کنند. Firelands پردیس - 4931 $ برای سال 2014-2015 برای ساکنان اوهایو و افراد غیر مقیم هزینه اضافی 7308 $ را باید پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual ، 66 درصد از دانشجویان ورودی سال اول BGSU از وام های دانشجویی فدرال برای کمک به پرداخت شهریه استفاده می کنند، به طور متوسط 6992 $ در هر سال که پس از دو سال 13984 $ و پس از چهار 27968 $ خواهد شد.

دانشگاه بریگم یانگ، پروو، یوتا

دانشگاه بریگم یانگ در سال 1875 تاسیس شده است که به اختصار آن را BYU می نامند. بزرگ‌ ترین دانشگاه مذهبی و سومین دانشگاه بزرگ خصوصی در ایالات متحده آمریکا است

شهریه: اعضای کلیسای عیسی مسیح از (LDS) پرداخت 5300 $ برای سال 2016-2017 و برای افراد دیگر 10600 $ شهریه اضافی دریافت می شود.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، وام های دانشجویی برای همه دانشجویان دوره لیسانس در BYU 6071 $ در هر سال است که بعد از دو سال مبلغ 12142 $ و بعد از چهار سال 24282 $ خواهد شد.

دانشگاه دولتی کالیفرنیا فولرتون، فولرتون، کالیفرنیا

دومین بزرگترین دانشگاه ایالتی در کالیفرنیا که در سال 1957 تاسیس شده است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فولرتون(که با نام های CSUF، CSU فولرتون، دانشگاه ایالتی فولرتون نیز شناخته می شود)، یک دانشگاه دولتی است که در فولرتون کالیفرنیا واقع شده است. در طول ترم پاییز سال 2007، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا فولرتون طی یک رکورد بی سابقه 37،130 دانشجو را ثبت نام کرد، این میزان ثبت نام، بالاترین رکورد ثبت نام در سیستم دانشگاهی ایالتی کالیفرنیا بود. در پاییز 2008، این دانشگاه، رتبه سوم بزرگترین دانشگاه در ایالت کالیفرنیا بعد از UCLA و CSULB، به دست آورد.

دانشگاه ایالتی فولرتون، برنامه های خود را در بیست و یک رشته کارشناسی و هفت رشته کارشناسی ارشد در زمینه های هنرهای زیبا، معماری، طراحی و نویسندگی، ارائه می دهد.

دانشگاه ایالتی فولرتون، توسط انجمن دانشکده ها و کالج های غربی (WASC)، انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD)، هیئت ملی تأیید معماری (NAAB)، و شورای اعتباربخشی طراحی داخلی (CIDA)، معتبر شناخته شده است.

شهریه: 5472 $ برای سال 2015-2016 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید 372 $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول در CSU فولرتون در سال اول خودشان به طور متوسط 5445 $ وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 6298 $ در هر سال که در دو سال 12596$ و در چهار سال 25192 $ خواهد بود.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا لانگ بیچ، لانگ بیچ، کالیفرنیا

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ(همچنین با نام های ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، دانشگاه ایالتی لانگ بیچ، CSULB، LBSU، یا بیچ نیز شناخته شده است)، دومین دانشگاه بزرگ در سیستم دانشگاهی ایالت کالیفرنیا، و سومین دانشگاه بزرگ در ایالت کالیفرنیا از نظر ثبت نام می باشد. این دانشگاه در نوک ساحلی جنوب شرقی لس آنجلس، کمتر از یک مایلی مرز اورنج کانتی واقع شده است.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ برنامه های خود را در بیست و یک رشته کارشناسی و هفت رشته کارشناسی ارشد در زمینه های هنرهای زیبا، معماری، طراحی و نویسندگی، ارائه می دهد.

این دانشگاه توسط انجمن دانشکده ها و کالج های غربی (WASC)، انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD)، هیئت ملی تأیید معماری (NAAB)، و شورای اعتباربخشی طراحی داخلی (CIDA)، معتبر شناخته شده است.

رتبه بندی

در بررسی پرینستون، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، بارها به عنوان یکی از "ارزشمندترین کالج های امریکا" به رسمیت شناخته شده است. بیش از 30 فاکتور در رتبه بندی کالج ها در چهار گروه دانشگاهیان، هزینه GPA، کمک های مالی و وام های دانشجویی، در نظر گرفته شده اند. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، تنها دانشگاه در سیستم دانشگاهی ایالت کالیفرنیاست، که در رتبه بندی ارزشمندترین کالج ها، به رسمیت شناخته می شود.

دانشگاه ایالتی لانگ بیچ همچنین به عنوان یکی از پنج نهاد دولتی برتر اعطای مدرک کارشناسی ارشد در غرب، توسط U.S. News و World Report در مقاله ای با عنوان "Americas Best Colleges Guide" ، از سال 2005 تا 2011، رتبه بندی شد.

علاوه بر این، دانشگاه ایالتی لانگ بیچ، بر طبق گزارش های U.S. News و World Report، در میان دانشگاه های ساحل غربی، رتبه پنجم را از نظر تنوع نژادی از آن خود کرده است. این دانشگاه در حال حاضر با یکی از کمترین هزینه های شهریه دانشجویان را ثبت نام می کند. هزینه ثبت نام سالانه برای هر دانشجوی تمام وقت مقیم کالیفرنیا، در حدود 6،240 دلار آمریکاست.

دانشگاه ایالتی لانگ بیچ از هشت کالج آکادمیک، تشکیل شده است:

کالج هنر

کالج مدیریت بازرگانی

کالج آموزش

کالج فنی و مهندسی

کالج بهداشت، درمان و خدمات انسانی

کالج علوم انسانی

کالج علوم طبیعی و ریاضیات

کالج آموزش مستمر و حرفه ای

کالج های دانشگاه لانگ بیچ، 81 مدرک کارشناسی، 67 مدرک کارشناسی ارشد، 16 برنامه مرتبط آموزشی و سه مدرک دکترا، ارائه می دهند.

پردیس 323 هکتاری لانگ بیچ، 84 ساختمان را در بر می گیرد، و در 3 مایلی اقیانوس آرام، واقع شده است. این پردیس کد پستی امریکایی مربوط به خو را دارد. (90840)

شهریه: 5472 $ برای سال 2015-2016 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید 372 $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط 5492 $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 6229 $ در هر سال که در دو سال 12458$ و در چهار سال 25916 $ خواهد بود.

دانشگاه ایالتی نورتریج کالیفرنیا، نورتریج ، کالیفرنیا

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج(همچنین با نام های CSUN و Cal State Northridge، شناخته می شود)، یک دانشگاه دولتی است که در «سان فرناندو ولی» در محدود شهری «لس آنجلس» در ایالت کالیفرنیای امریکا، قرار دارد.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج، یک جامعه پویا و متنوع دانشگاهی است، که در حدود 36،000 دانشجو و و بیش از 4،000 اعضای هیات علمی و کارمند دارد. پردیس 356 هکتاری نورتریج در سان فرناندو ولی، در قلب لس آنجلس، واقع شده است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج، به اهداف آموزشی و حرفه ای دانشجویان، و خدمات گسترده به جامعه، متهد می باشد. این دانشگاه همچنین، محل تئاتر موزیکال تابستانه ای است، که به عنوان TADW (کارگاه درام نوجوانان)، شناخته شده است. TADW، نوجوانان را از طریق آموزش فشرده شش هفته ای با هنرهای زیبا آشنا می کند.

رتبه بندی

از نظر جذب دانشجو از کشورهای خارجی در میان نهادهای ارائه دهنده کارشناسی ارشد در امریکا، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج، رتبه دوم را کسب کرده است.

گروه موسیقی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج در میان 25 برنامه موسیقی برتر در کشور قرار گرفت. گروه موسیقی این دانشگاه، گزینه هایی فراتر از رشته موسیقی دارد، این گزینه ها شامل آموزش موسیقی، موسیقی درمانی، صنعت موسیقی، اجرای موسیقی، و مطالعات جاز، می شود.

اعضای هیات علمی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا نورتریج، برای کیفیت تدریس خود، به رسمیت شناخته شده اند. به هشت تن از اعضای هیئت علمی این دانشگاه، بورس معتبر Guggenheim برای تحقیق و فعالیت خلاق اعطا شده است، در حالی که 59 تن از اعضای هیات علمی این دانشگاه، جایزه فولبرایت را برای انجام تحقیق و یا تدریس در خارج از کشور به دست آورده اند.

کالج هنر، رسانه و ارتباطات Mike Curb

کالج بازرگانی و اقتصاد

کالج آموزش Michael D. Eisner

کالج مهندسی و علوم کامپیوتر

کالج بهداشت، درمان و توسعه انسانی

کالج علوم انسانی

کالج علوم و ریاضیات

کالج علوم اجتماعی و رفتاری

باغ گیاه شناسی دانشگاه ایالتی نورتریج در قسمت جنوب شرقی (در نزدیکی Zelzah و Nordhoff) واقع شده است. این باغ، بخشی از گروه زیست شناسی برای برنامه دانشگاهی، و همچنین یک باغ منطقه ای مهم و منابع آموزشی برای جامعه است.

شهریه: 3272 $ برای سال 2016-2017 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید 372 $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط 4957 $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 6248 $ در هر سال که در دو سال 12496$ و در چهار سال 24992 $ خواهد بود.

دانشگاه ایالتی سن خوزه، سن خوزه، کالیفرنیا


دانشگاه ایالتی سن خوزه(اغلب به صورت San Jose State و یا SJSU مختصر می شود.)، یک دانشگاه دولتی واقع در سان خوزه کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا است. این پردیس، یکی از اعضای سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) است و قدیمی ترین نهاد عمومی آموزش عالی در ساحل غربی ایالات متحده به شمار می رود.

پردیس اصلی دانشگاه ایالتی سن خوزه در یک محوطه 154 هکتاری در مرکز شهر سان خوزه واقع شده است. SJSU تقریباً 33000 دانشجو دارد که در 130 رشته مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد، تحصیل می کنند.

کالج ها

دانشگاه ایالتی سن خوزه، 69 مدرک کارشناسی با 81 گرایش، و 65 مدرک کارشناسی ارشد با 29 گرایش، ارائه می دهد.

دانشکده ها و کالج های این دانشگاه عبارتند از:

کالج علوم کاربردی و هنر

کالج بازرگانی

کالج آموزش Connie L. Lurie

کالج مهندسی Charles W. Davidson

کالج علوم انسانی

کالج مطالعات گسترده و بین المللی

کالج علوم

کالج علوم اجتماعی

دانشکده تحصیلات تکمیلی بازرگانی

دانشکده هنر و طراحی

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات

دانشکده کتابداری و علوم اطلاعات

دانشکده موسیقی و رقص

دانشکده پرستاری

دانشکده مددکاری اجتماعی

رتبه بندی

بر اساس آخرین رتبه‌بندی یواس نیوز اند ورد ریپورت در سال 2012، دانشگاه ایالتی سن خوزه، رتبه سی و نهم را در میان دانشگاه های منطقه ای در غرب ایالات متحده و رتبه دهم را در میان نهادهای دولتی غربی منطقه ای کسب کرد. رتبه بندی سال 2012، بهبود جزئی این دانشگاه را نسبت به سال 2011 نشان می دهد. در رتبه بندی سال 2011، دانشگاه ایالتی سن خوزه، رتبه چهل و چهارم را در میان دانشگاه های منطقه ای در غرب ایالات متحده و رتبه چهاردهم را در میان نهادهای دولتی غربی منطقه ای کسب کرده بود.

کالج مهندسی چارلز دبلیو دیویدسون دانشگاه ایالتی سن خوزه، با توجه به رتبه‌ بندی یواس نیوز اند ورد ریپورت در سال 2012، در میان تمام دانشکده‌های مهندسی دولتی امریکایی‌ ارائه دهنده کارشناسی و کارشناسی ارشد، رتبه هفتم را کسب کرد و در میان تمام 193 دانشکده مهندسی، رتبه بیست و هفتم را کسب کرد.

با توجه به رتبه‌ بندی یواس نیوز اند ورد ریپورت، دانشکده تحصیلات تکمیلی کتابداری و علوم اطلاعات دانشگاه ایالتی سن خوزه رتبه بیست و دوم را در سراسر امریکا کسب کرد.

پردیس

پردیس اصلی دانشگاه تقریبا شامل 55 ساختمان است که در یک محوطه مستطیل شکل به مساحت 154 هکتار و در مرکز شهر سان خوزه واقع شده است. این پردیس از شمال به خیابان سان فرناندو، از جنوب به خیابان سان سالوادور، از غرب به خیابان چهارم جنوبی و از شرق به خیابان دهم جنوبی منتهی می‌شود. پردیس جنوبی که بیشتر شامل امکانات ورزشی دانشگاه است، در یک و نیم مایلی جنوب پردیس اصلی و در خیابان هفتم جنوبی واقع شده است.

شهریه: 8254 $ برای سال 2016-2017 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید 372 $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط 5477 $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 6149 $ در هر سال که در دو سال 12298$ و در چهار سال 24596 $ خواهد بود.

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، لس آنجلس، کالیفرنیا

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس مشهور به یوسی‌ال‌ای ( UCLA)، از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی-عمومی آمریکا و جهان به شمار می‌آید.

این دانشگاه در ناحیه وست وود شهر لس‌آنجلس از ایالت کالیفرنیا واقع است. این دانشگاه ۳۳۷ رشته تحصیلی را در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می کند و با پذیرش ۲۹۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی و ۱۳۰۰۰ دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی بیشترین تعداد ثبت نام دانشجو را در ایالت کالیفرنیا دارد. بعلاوه، این دانشگاه بیشترین تعداد متقاضی کننده پذیرش را در میان دانشگاه های دنیا در پاییز سال ۲۰۱۴ داشته است.

مجموعاً ۱۵ برنده جایزه نوبل، یک برنده مدال فیلدز و دو برنده جایزه تورینگ فارغ التحصیل، یا عضو هیئت علمی، یا با این دانشگاه وابسته بوده‌اند. از آن جمله می‌توان به برتراند راسل و جولین شوینگر اشاره نمود. در ۱۹۱۹ بنیانگذاری شد و دومین پردیس دانشگاهی همه منظوره سیستم دانشگاه کالیفرنیا شد. نام آن درسال ۱۹۲۷ به دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس تغییر کرد.

یو.سی.ال.ای دانشکده‌های ادبیات و علوم (دانشکده عمده دوره کارشناسی) و هم چنین دانشکده‌های کارشناسی هنر و معماری؛ دانشکده موسیقی هرب آلپرت؛ دانشکده مهندسی و علوم پایه هنری ساموئلی، پرستاری، تئاتر، فیلم و تلویزیون،۷ دانشکده تخصصی و ۵ دانشکده تخصصی علوم بهداشتی را در بر دارد. در سال ۲۰۰۱، یو سی ال ای در مجموع بیش از ۵۲۰۰۵۰۰ دانشجو نام نویسی کرده و این تعداد به طور پیوسته در افزایش بوده است.

از دانش‌آموختگان ایرانی این دانشگاه می‌توان داریوش مهرجویی، فرخ حجت کاشانی، نسیم پدراد ، افشین قطبی و تینا پاکروان را نام برد.

US news دوره‌های کارشناسی یو سی ال ای را در رتبه ۲۳ام در میان بهترین دانشگاه‌های ملی آمریکا در سال ۲۰۱۳ جای داده‌است.

آکادمی رتبه بندی دانشگاه‌های جهان، به یو سی ال ای رتبه ۱۲ بین‌المللی داده‌است. این دانشگاه در رتبه بندی تایمز نیز در جایگاه ۱۲ جهان قرار گرفته است. در ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۸، یک تیم ریاضیدان در دانشگاه یو سی ال ای با کشف یک عدد اول ۱۳ میلیون رقمی، جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری برای کشف جدیدترین عدد اول مرسن را از آن خود کرد.

شهریه:11220 $ برای سال 2016-2017 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید شهریه مکمل 26682 $ را پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط 6243 $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 6125 $ در هر سال که در دو سال 12250$ و در چهار سال 24500 $ خواهد بود.

دانشگاه مرکزی فلوریدا، اورلاندو، فلوریدا

دانشگاه فلوریدای مرکزی یک دانشگاه عمومی تحقیقاتی در شهر اورلندو ایالت فلوریدا است که در سال 1963 در مرکز فلوریدا تاسیس شده است.

این دانشگاه دومین دانشگاه بزرگ آمریکا است و دارای بیش از 50/000 دانشجو است که از 40 ایالت آمریکا و بیش از 80 کشور جهان در آن مشغول تحصیل می باشند و مساحتی حدود 141 هکتار دارد که شامل دانشکده های متعدد در رشته های مختلف تحصیلی است و امکانات رفاهی زیاد در آن وجود دارد که شامل :هتل - بیمارستان - سالن موسیقی - زمین های ورزشی و ... است.

این دانشگاه توسط کارنگی و یو اس نیوز در سطح بالا ودر رده بالایی در زمینه علمی و فعالیت های تحقیقاتی قرار گرفته است و بودجه بالایی را برای تحقیق در هر سال اختصاص می دهد.

همچنین در سال های اخیر با افزایش سرمایه گذاری و توسعه بیشتر دانشگاه در رشته های مختلف جایگاه علمی دانشگاه ارتقا یافته است.

تیم های ورزشی این دانشگاه در رقابت های(NCAA) به رقابت می پردازند و فعالیت های ورزشی این ددانشگاه نیز در سطح بالایی قرار دارد.

شهریه:105 $ برای هر واحد در سال 2016-2017 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید 511 $ اضافی پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط 5694 $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 7011 $ در هر سال که در دو سال 14022$ و در چهار سال 28044 $ خواهد بود.

دانشگاه فلوریدای جنوبی، تمپا، فلوریدا

دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشگاهی دولتی از مجموع سیستم آموزشی ایالت فلوریدا می باشد که واحد اصلی آن در شمال شهر تمپا قرار دارد.

این دانشگاه در سال 1956 تاسیس شده و درسال 2013 بیش از 47 هزار دانشجو در آن مشغول تحصیل بوده اند. این دانشگاه 4 دانشگاه بزرگ در ایالت فلوریدا می باشد و در شهرهای سن پترزبورگ و ساراسوتا نیز شعبه دارد.

دانشگاه فلوریدای جنوبی 14 دانشکده دارد که بیش از 80 رشته در مقطع کارشناسی و بیش از 130 رشته در کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و در مقطع دکترا و دکترا تخصصی نیز فعالیت می کند.

(USF) توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت در آموزش و فعالیت های سطح بالای پژوهشی و تحقیقاتی در رده های بالا طبقه بندی شده است و دارای سطح بالای علمی و عملی می باشد.

ورزشگاه بزرگ این دانشگاه بارها میزبان مسابقات فوتبال دانشگاهها بوده و دارای امکانات ورزشی و رفاهی بسیار خوبی است.

شهریه:211 $ برای سال هر واحد هر ترم پاییز 2015 برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید 575 $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط 7489 $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس 8106 $ در هر سال که در دو سال 16212$ و در چهار سال 32424 $ خواهد بود.

دانشگاه تگزاس در دالاس، ریچاردسون، تگزاس

دانشگاه تگزاس در دالاس از دانشگاه‌های سیستم دانشگاه تگزاس در ایالت تگزاس در ایالات متحده آمریکا می‌باشد.

این دانشگاه در قلب شهر ریچاردسون، تگزاس در ۲۹ کیلومتری شمالِ مرکز شهر دالاس قرار دارد. محوطه دانشگاه شامل ۲٫۹ کیلومتر مربع در ریچاردسون، تگزاس است، از سال ۲۰۰۷ بالغ بر ۹۳۰۰۰ متر مربع بر فضاهای اموزشی دانشگاه افزوده شده است و بالغ بر ۳۰ میلیون دلار تا سال ۲۰۱۰ برای فضاسازی و محوطه سازی در دانشگاه بودجه شده است که فازِ بعدی آن شامل ۷ میلیون دلار بودجه برای فضاسازی است که در سال ۲۰۱۳ اغاز خواهد شد. در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۸۰۰۰ دانشجو در آن مشغول تحصیل بوده اند.

دانشگاه تگزاس در دالاس یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در سیستم تگزاس است و پردیس اصلی در ریچارد سون تگزاس نزدیک 18 مایل (29 کیلومتر) در شمال مرکز شهر دالاس است.

این مؤسسه در سال 1961به عنوان مرکز تحقیقات فارغ التحصیلان از جنوب غربی تاسیس و بعد از تغییر نام مرکز جنوب غربی مطالعات پیشرفت (SCAS )، به عنوان یک بازوی تحقیقاتی تگزاس (Instruments)، آغاز به فعالیت کرد.

دانشگاه تکزاس در دالاس ۱۴۵ برنامه آموزشی شامل ۵۳ دوره کارشناسی، ۶۲ دوره کارشناسی ارشد و ۳۰ دوره دکترا بر‌گزار می‌کند علاوه بر این دانشگاه میزبان بیش از ۵۰ موسسه و واحد پژوهشی می باشد.

دانشگاه تگزاس در دالاس یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در سیستم تگزاس است و پردیس اصلی در ریچارد سون تگزاس نزدیک 18 مایل (29 کیلومتر) در شمال مرکز شهر دالاس است.

این مؤسسه در سال 1961به عنوان مرکز تحقیقات فارغ التحصیلان از جنوب غربی تاسیس و بعد از تغییر نام مرکز جنوب غربی مطالعات پیشرفت (SCAS )، به عنوان یک بازوی تحقیقاتی تگزاس (Instruments )، آغاز به فعالیت کرد.

منابع: animationcareerreview–studyabroadagency–studybest

خانه انیمیشن